Kup: Cibalia slavila u Puli, remi u Kranjčevićevoj

U prvoj utakmici četvrtfinala nogometnog Kupa Hrvatske Istra 1961 je na domaćem terenu u Verudi poražena od vinkovačke Cibalije 2:3 (0:2).

Strijelci za Cibaliju bili su Prgomet (23), Kresinger (36) i Kolarić (84), dok su pogotke za domaći sastav postigli Pauletić (47) i Alimi (88). Uzvrat je 24. studenoga u Vinkovcima.

Zagreb i Slaven Belupo su na stadionu u Kranjčevićevoj ulici pred 500-tinjak gledatelja odigrali bez pobjednika, 1:1. Gosti su poveli golom Milardovića u 31. minuti, a izjednačio je Šovšić u 86. minuti. Uzvratni susret je 23. studenog u Koprivnici.

Jučer je Varaždin na domaćem terenu pobijedio Rijeku 2:1, a danas u 17 sati sastaju se Zagreb i Slaven Belupo.

Dinamo prvu utakmicu četvrtfinala Kupa protiv Osijeka igra 23. studenoga u Maksimiru.