Zabio i Splitu

Istra slavila u Sigetu: Otkriće Igora Pamića donijelo prvu pobjedu

U prvoj utakmici trećeg kola HNL-a u Sigetu su snage odmjerili Hrvatski dragovoljac i Istra 1961.

Završilo je 0:1, čime su Puljani upisali prvu prvenstvenu pobjedu u novoj sezoni.

Dragovoljac je osokoljen bodom u Koprivnici prije tjedan dana krenuo vrlo otvoreno, dok se Istra orijentirala na kontre i polukontre, iz kojih nije uspijevala ozbiljnije priprijetiti Čoviću.

Uslijed terenske ravnoteže, u igri koja se odvijala uglavnom na sredini terena, Puljani su stigli do pogotka vrijednog tri boda. Igrala se 34. minuta kada je Miličević ubacio s lijeve strane, a Dejan Radonjić se ogradio od svog čuvara i iz okreta pogodio za 0:1.

U nastavku su Zagrepčani pokušavali promijeniti tijek susreta, ali sve im je palo u vodu nakon isključenja Brtana u 69. minuti, nakon čega je Istra rutinski obranila vodstvo.