Završile pripreme na Kupresu

Hajduk teško do pobjede protiv BiH drugoligaša, Miličević u ulozi kapetana

Nogometaši Hajduka pobjedom su završili dio priprema koje su obavljali na Kupresu.

Posljednji protivnik za ovaj dio priprema bio je BiH drugoligaš Branitelj iz Mostara. Hajduk je u utakmici slavio s 2-1, ali do pobjede je došao tek u 82. minuti pogotkom Dinka Trebotića iz slobodnog udarca. Prije toga je Splićane u 34. minuti u vodstvo doveo Franko Andrijašević nakon kornera kojeg je izveo Tomasov, a u 77. minuti je Branitelj izjednačio i to na način da je Denis James zatresao vlastitu mrežu.

Zanimljivo je da je u drugom poluvremenu kapetansku vrpcu Hajduka nosio Ljubo Miličević, australski Hrvat kojeg su Splićani doveli ovog ljeta.

U prvom poluvremenu su za Hajduk igrali: Radošević, Oremuš, Maloča, Glumac, Kukoč, Andrijašević, K. Ljubičić, Pešić, Tomasov, Vuković, Lendrić.

Drugo poluvrijeme: Subašić, James, Miličević, Mić, Lima, Trebotić, Luštica, Tičinović, Anas Sharbini, Sarić, Ahmad Sharbini.