breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Remi 'bijelih'

Hajduk prokockao 2-0 protiv B momčadi ruskog Lokomotiva

Mlada momčad Hajduka imala je u svojim rukama pobjedu protiv drugog sastava Lokomotiva iz Moskve, no 'bijeli' su ispustili vodstvo od 2-0 i na kraju remizirali...

U prijateljskoj utakmici zatvorenoj za javnost Hajduk je odigrao 2:2 s ruskim Lokomotivom. 'Bijeli' su poveli u 7. minuti nakon što je Kiš pospremio nakon odbijanca vratara Lobanceva, prenosi Hajduk.hr.

U 30. minuti Hajduk je povisio vodstvo autogolom vratara Lokomotiva. nakon ubačaja Bradarića iz kuta, Lobancevu je lopta ispala iz ruke i završila iz crte.

Na 1:2 smanjio je Lomakin, također nakon kornera. Lopta se nakon gužve ispred vrata Stipice odbila do Lomakina koji je snažno pucao, Hajdukov vratar je uspio dohvatiti loptu, no udarac je bio presnažan.

Deset minuta prije kraja utakmice Rusi su izjednačili. Povukli su kontranapad iz kojeg je Masimov pogodio za 2:2.