Slavlje za kraj

Hajduk pobijedio austrijskog prvaka: Pao bogati Red Bull

U posljednjoj utakmici na pripremama u Turskoj, Hajduk je slavio protiv austrijskog prvaka Red Bull Salzburga s 2:1.

Šlag na kraju pripremnih utakmica Bijelih stigao je protiv najjačeg protivnika. Hajduk je golovima Gige Vukovića i Mateja Jonjića slavio protiv prvaka Austrije, bogatog Red Bulla.

Poveli su Splićani preko Vukovića već u 8. minuti. Loptu je oduzeo Maglica, dodao Franku Andriješeviću s kojim je odigrao dupli pas, te dodao Vukoviću koji je pogodio sa šest metara. Bivši igrač Barcelone Jonathan Soriano izjednačio je sjajnim udarcem u 14. minuti, a konačan rezultat postavio je Jonjić u 79. minuti glavom nakon ubačaja Stojanovića.

Mišo Krstičević izveo je najjaču moguću postavu u ovom trenutku. Ostavio ju je za zadnju utakmicu, ali nedostajali su ozlijeđeni Blažević, Maloča i Milić.

Hajduk: Kalinić, Oremuš (c), Jonjić, Milović, Jozinović (Stojanović 63), Vršajević, Lima, Caktaš (Kouassi 67), Andrijašević (Sušić 88), Maglica, Vuković