Dovode Barcelonu, a gube od utopljenika - Hajduku ugroženo drugo mjesto

Splitski Hajduk nastavlja sa sramotnim rezultatima. Najnoviji poraz uslijedio je od Hrvatskog dragovoljca koji ih je u Sigetu pobijedio s 2-0.

Pogotke za Dragovoljac dali su Grgić u 55. minuti te Jazvić u 76. minuti. Splićani nisu uspjeli ugroziti vrata domaćina, a s ovim porazom ugrozili su i drugo mjesto na tablici jer sada od Splita imaju 5 bodova, ali i utakmicu više.

U ostalim utakmicama 28. kola HNL koje su se igrale danas Dinamo je s 1-0 savladao Inter, ali to je ostalo u sjeni ostavke Vahida Halilhodžića na mjesto glavnog trenera zagrebačkog kluba. U Varaždinu je pak slavio Osijek i to rezultatom 4-2. Dva je pogotka postigao Miličević, a po jedan Maglica i Babić za goste. Kod domaćina strijelci su bili Brlečić i F.Škvorc.