Dominantni Hajduk svladao Šibenik na Poljudu

Hajduk je uspješan nogometni tjedan zaključio trijumfom nad Šibenikom 2:0 u 3. kolu HNL-a...

Nakon briljantne pobjede nad Dinamom Bukureštom u četvrtak, Poklepovićevi izabranici nastavili su pobjedničku seriju na domaćem terenu i protiv Šibenika.

Hajduk je put prema trijumfu trasirao već u 7. minuti, kada je Strinić probio stranu, ubacio za Ibričića, a BiH reprezentativac s lakoćom je zabio svoj treći ovosezonski pogodak.

Šibenik je imao svoju priliku za povratak u utakmicu, no Alispahić je promašio iz blizine. Utakmica je riješena u 73. minuti, kada je Vukušić na asistenciju Jozinovića posremio loptu pod prečku, za konačnih 2:0 Splićana.

Nakon tri odigrana kola Hajduk dijeli treće mjesto sa Zagreb, s dva boda zaostatka za vodećima Rijekom i Slaven Belupom, te tri prednosti u odnosu na Dinamo.