Gosti poveli 2:0

Dobra vijest za Dinamo: Sheriff jedva izvukao domaći remi!

Sheriff je na svojem stadionu odigrao samo 2:2 sa Zimbruom na otvorenju moldavskog prvenstva...

Nogometaši moldavskog prvaka Sheriffa iz Tiraspola na otvaranju nove prvenstvene sezone pred svojom su publikom odigrali 2-2 protiv Zimbrua iz Kišinjeva.

Dinamov suparnik u trećem pretkolu Lige prvaka spasio se od poraza u posljednjih dvadesetak minuta dvoboja.

Nakon što su gosti, lani šestoplasirana momčad prvenstva, poveli 2-0 u 50. minuti, najprije je u 73. na 2-1 smanjio Marko Markovski, da bi sedam minuta kasnije Ismail Isa postavio konačan rezultat.

Prvi dvoboj trećeg pretkola Lige prvaka Dinamo i Sheriff odigrat će u utorak na Stadionu Maksimir. (TS)