Trijumf u trećoj utakmici

Dinamo jedva iščupao pobjedu: Beqiraj i Čop zabili drugoligašu iz Čapljine

Momčad koja je trenutno 10. u drugoj ligi BiH pošteno je namučila Jurčićeve trupe.

Čapljina je dugo odolijevala Modrima, ali hrvatski prvak uspio je u trećem pokušaju pobijediti u Hercegovini.

Na stadionu u Čapljini okupilo se tek 500-ak gledatelja, koji su vidjeli novo blijedo izdanje Dinama.

Doduše, Kruno Jurčić na teren je poslao ispremiješani sastav (Mitrović - Tomečak, Šimunović, Čalušić, Pivarić - Ademi - Brodić, Husejinović, Brozović, Kolar - Beqiraj), ali protiv momčadi koja je trenutno 10. u Prvoj ligi Federacije BiH (drugi razred bosansko-hercegovačkog nogometa), očekivalo se kudikamo više.

Nakon prvog poluvremena u kojem su Čapljinci vrlo dobro suprotstavili se Modrima, u 54. minuti Husejinović je imao prigodu načeti domaćine - išao je sam na vratara Perića, ali ostalo je 0:0, sve do 72. minute. Tada je Krstanović pucao glavom nakon centaršuta Vrsaljka, Perić je to odbio, ali najbrži na odbijancu bio je Beqiraj koji pogađa za 0:1.

Pobjedu Dinama potvrdio je u 88. minuti Duje Čop.