Stadtwerke Wintercup

Dinamo osvojio treće mjesto u Düsseldorfu

Dinamo je Stadtwerke Wintercup u Düsseldorfu otvorio porazom protiv Bayer Leverkusena, ali je u utakmici za treće mjesto pobijedio Fortunu...

„Apotekari“ su slavili pogotkom Woo-Seung Ryua u 33. minuti. Nakon duplog pasa s Brandtom, Ryua je pucao prilično mlako, činilo se da vratar Dinama neće imati problema, no Sandomierski je loše intervenirao i lopta se našla u mreži.

Nakon primljenog pogotka, Dinamo je zaigrao nešto otvorenije, ali nije uspio izjednačiti. "Modri" su u utakmici za treće mjesto pobijedili domaću Fortunu 1:0, a pogodak je postigao Fatos Beqiraj u 28. minuti. Na turniru se igralo samo po jedno poluvrijeme.