Inter ostao u igri

Ćirini 'zagrebaši' na korak od 2. lige, 'Lokosi' opet pobijedili

U dvjema prvim utakmicama 30. kola HNL-a Inter je u Zaprešiću pobijedio Zagreb 2:0, dok je Lokomotiva bila bolja od Osijeka s 1:0 na Maksimiru...

Inter je u derbiju začelja svladao Zagreb golovima Mlinara (57.) i Budimira s bijele točke u 77. minuti. Inter je ovom pobjedom skočio na osmo mjesto s 29 osvojenih bodova, dok je Zagreb ostao na začelju s 24 boda.

Zagrebove šanse u posljednja tri kola za ostanak u elitnom društvu svedene su na minimum.

Lokomotiva je pobjedom nad Osijekom napravila još jedan veliki korak prema osvajanju drugog mjesta koje vodi u kvalifikacije za Europsku ligu. 'Lokosi' su do četvrte uzastopne pobjede došli pogotkom Domagoja Antolića u 70. minuti.