Druga pobjeda Keka

Cibalia gađala stative, Rijeka slavila u Vinkovcima i prestigla Hajduk!

U prvoj od dvije utakmice subotnjeg programa 24. kola HNL-a Rijeka je u Vinkovcima slavila protiv Cibalije.

Nakon jučerašnjeg trijumfa Lokomotive u Kranjčevićevoj te remija Slavena i Osijeka odnosno Intera i Splita, niti u četvrtom susretu domaćini nisu uspjeli ostvariti pobjedu.

Rijeka je s minimalnih 1:0 u Vinkovcima pobijedila Cibaliju, a jedini pogodak postigao je Leon Benko u 17. minuti susreta.

Domaćini su bolje otvorili utakmicu, u devetoj minuti imali i prečku (Mišić), ali presjekao ih je Benkov gol nakon akcije u kojoj je pola posla napravio Mehmed Alispahić.

Desetak minuta nakon gola Rijeke - nova nesreća za Cibaliju. Pucao je kapetan Dario Župarić nakon centaršuta Bartolovića, ali ponovno je Mancea spasila greda. U nastavku su gosti iskontrolirali utakmicu, ne dozvolivši domaćinima da poravnaju i uzmu bod koji bi im puno značio u borbi za ostanak.