Urnebesno

Policija u 10 minuta primila 120 prijava zbog 'krađe' na utakmici Reala

Španjolska policija, medijski najpraćenija i internetski najaktivnija policija Europe, objavila je putem društvene mreže Twitter smiješnu "vijest" nedugo nakon završetka utakmice Elchea i Real Madrida...

U sklopu 6. kola španjolske Primere Real je gostovao kod Elchea i slavio s 2-1 u 96. minuti utakmice, nakon što je Cristiano Ronaldo realizirao sumnjivo dosuđeni jedanaesterac.

Pepe je u jednom naguravanju "oboren" u Elcheovom šesnaestercu, što je po mnogima bilo simuliranje, a ne kazneni udarac. Dosuđivanje kaznenog udarca za Real Madrid mnogi su shvatili kao krađu, pa su odlučili istu prijaviti policiji:

"Primili smo oko 120 prijava u svega 10 minuta nakon završetka utakmice... Zapamtite, mi vam pokušavamo pomoći kada je u pitanju vaša SIGURNOST... :-)" napisala je na svom Twitter-profilu španjolska policija.(TS)