Neobjašnjivo

Pogledajte kako si je sudac zbog bizarnih odluka ugrozio život

Uistinu nevjerojatna sudačka odluka viđena je u najvišem razredu ekvadorskog nogometa, točnije u susretu Barcelone i Independientea...

Sudac Vinicio Espinel odlučio je isključiti oba vratara Barcelone zbog zadržavanja igre i to već krajem prvog poluvremena. Prvi vratarski izbor Maximo Banguera isključen je u 42. minuti jer je dobio drugi žuti karton zbog zadržavanja igre. Prvi je karton stigao nešto ranije također iz istog razloga.

Igrači i cijela kluba Barcelone već se pomirila s takvom odlukom, rezervni vratar Damian Lanza bio je na aut-liniji spreman za ulazak u igru, kada je do njega došao sudac i pokazao mu izravni crveni karton. Espinel je zaključio da i on oteže s ulaskom u igru i zato mu je dodijelio izravni crveni karton.

To je naravno izazvalo bijes kod svih igrača Barcelone, koje je policija morala obuzdati da dobro je premlate suca.

Bizarne scene s utakmice, koja je u konačnici nastavljena i okončana porazom Barcelone 1-2, pogledajte u nastavku.