Vučević: Igrači me nisu slušali, trebali smo igrati povučenije!

Privremeni trener Hajduka iskazao je svoje mišljenje o razlozima večerašnjeg poraza Bijelih...

Hajduk je poražen od Zenita 3:2, a u jednom se trenutku činilo da Hajduku prijeti i katastrofa. Ruska momčad u 51. minuti povela je 3:0, a Hajduk je sve do pogotka Ljubičića u 68. minuti izgledao izgubljeno. Hajduk se previše povukao ali privremeni trener Hajduka Goran Vučević iznenadio je izjavom poslije susreta:

'S igračima u svlačionici prije utakmice sam se dogovorio da igramo povučeno, ali čini se da se nisu držali onoga kako smo se dogovorili', ispalio je Vučević.

Na pitanje hoće li možda ostati na klupi Hajduka, Vučević je decidirano odgovorio da neće.

'Ostajem pri onome što sam i ranije govorio kada sam preuzeo klupu. Znači povlačim se nakon tri utakmice', zaključio je Vučević u prvim reakciama nakon utakmice.

'Mislim da se u utakmici protiv Zenita nismo osramotili, ali velika je razlika u kvaliteti u korist ruske momčadi koja ima veliku lepezu kvalitetnih igrača, a Hajduk je mlada i neiskusna momčad i nije se u stanju nositi s takvim ekipama kao što je Zenit', rekao je Vučević na konferenciji za novinare.

Odgovarajući na novinarski upit ima li Hajduk šansi plasirati se u proljetni dio Europske lige, Vučević je rekao kako se treba nadati, ali da su „realne mogućnosti nešto drugo“.

'Hajduk je napravio veliku stvar ulaskom u Europsku ligu', dodao je Vučević.