Iako su čak prikazali i malo bolju igru od PAOK-a, Dinamo se iz Soluna vraća bez ijednog boda.

Iako je većim dijelom utakmice bio bolja momčad, Dinamo se s gostovanja u Solunu vraća bez ijednog boda. Pobjedu PAOK-a osigurao je Ivić nakon katastrofalnog propusta Igora Bišćana u 56. minuti. Ubačenu loptu Bišćan je (vjerujući da je pušta Kelavi) umjesto da ispuca propustio, a Ivić je bez problema ugurao u mrežu.

Dinamo je dobro otvorio utakmicu, od početka je bio bolji i čvršći u sredini terena. Ali što je utakmica dalje odmicala vidjelo se da obje momčadi teško stvaraju prilike. U prvom poluvremenu praktični nijedna momčad nije stvorila ozbiljniju priliku. Sammir je bio najbolji Dinamov igrač na terenu, no Grci su znali odakle im prijeti najveća opasnost pa su ga dobro 'uštopali'. Ni nakon primljenog pogotka Dinamo se nije dovoljno trznuo. Ipak, mogli su Modri do izjednačenja, u 76. minuti Ibanez je uputio povratnu loptu a Sammir je pucao ravno u Krešića, lopta se odbila do Rukavine koji je ponovno dodao Sammiru, ali je drugi udarac Brazilca blokiran.

Dinamo svakako može žaliti zbog poraza jer ga PAOK ni u jednom trenutku nije nadigrao. PAOK je ovom pobjedom izbio na prvo mjesto ljestvice sa 4 boda. U drugom susretu skupine Villarreal je slavio protiv Club Bruggea 2:1. Gosti su već od 26. minute igrali bez isključenog Ronalda Vargasa.

'Žuta podmornica' je povela golom Giuseppea Rossija u 41. minuti, ali je Club Brugge uspio s igračem manje izjednačiti na 1-1, nakon velike pogreške domaće obrane golom Ryana Donka u 45. minuti. Ipak, tri boda domaćinu donio je Gonzalo u 56. minuti. Ivan Perišić igrao je svih 90 minuta za belgijski sastav.

Tako su se Španjolci bodovno izjednačili s Dinamom, nakon drugog kola oba kluba imaju 3 boda. Club Brugge je posljednji s jednim bodom.

SKUPINA D

PAOK - DINAMO 1:0 (Ivić 56)

Villarreal - Club Brugge 2:1 (Rossi 40, Rodriguez 57 / Donk 45)

KRAJ 1:0

89' - OOOOH - Dobra akcija Dinama, Vrsaljko je ubacio visoko na drugu vratnicu, Krešić nije uspio dohvatiti loptu, Bećiraj je vratio povratnu, ali je obrana PAOK-a očistila ispred Badelja.

86' - Gužva u kaznenom prostoru PAOK-a, Bećiraj se dobro gradio ali je na kraju udarac blokiran.

76' - OOOOOOH - Najbolja prilika Dinama na utakmici, Ibanez je sjajno vratio povratnu loptu, Sammir je pokušao plasirati ali Krešić brani, lopta se odbija do Rukavine koji dodaje ponovno Sammiru, ali njegov drugi udarac je blokiran. Velika šteta.

66' - Chago je pokušao iz daljine, ali nedovoljno opasno. Dinamo nikako ne može stvoriti ozbiljniju priliku.

64' - Bišćan je sada dao povratnu loptu za Kelavu, koji loše izbija, Muslimović odmah puca ali Kelava lako kroti udarac.

59' - UUUH - Sada je Tonel previše oklijevao u ispucavanju lopte, loptu mu je presjekao Vieirinha, ali srećom nije uspio iskontrolirati loptu.

56' - GOL - 1:0 - Kakva pogreška Igora Bišćana, nakon ubačaja iz prekida PAOK je poveo, lopta je preletjela sve, a Bišćan je vjerojatno htio pustiti loptu Kelavi, ali je do nje došao Ivić i zabio za vodstvo Grka.

54' - UUUH - Sammir je izveo slobodni udarac na samom rubu šesnaesterca, lopta je pogodila nekog u živom zidu u glavu i promijenila smjer, ali je otišlo nekoliko centimetara iznad grede.

48' - Dinamo je nastavio u istom ritmu, aktivniji je od PAOK-a, nadajmo se da će biti i konkretniji u drugom dijelu.

KRAJ 1. poluvremena (0:0)

40' - Ušli smo u zadnjih pet minuta prvog poluvremena, PAOK i dalje ne može ozbiljnije zaprijetiti Dinamu.

33' - Dinamo je trenutno bolja ekipa na terenu, Grci iako domaćini povlače se na svoju polovicu kada Dinamo ima loptu.

26' - Iz prekida su sada Grci malo opasnije zaprijetili, nakon ubačaja lopta je preskočila sve te prošla blizu vratnice.

22' - Vieriniha je sada oprobao iz daljine ali stvarno bezopasno po Kelavu.

15'  - Zbog ozljede iz igre je izašao Boussaidi a unutra je Sakellariou.

12' - Sjajan ubačaj Vrsaljka nije nitko popratio, nakon toga Ibanez je pokušao iz teške situacije, ali je lopta fijuknula daleko od gola.

9' - Ibanez je dobro povukao, te s nekih 25 metara iskosa pucao, ali visoko preko vrata.

2' - Krenulo je opasno po Dinamo, već u 2. minuti PAOK je zaradio slobodni udarac s ruba šesnaesterca, ali je Garcia loše pucao, čak je sviran i prekršaj u napadu.

Nakon velike pobjede Hajduka na redu je Dinamo. Novu europsku avanturu Dinamo igra na vrućem gostovanju u Solunu. Protivnik je PAOK, klub koji je izbacio Fenerbahče u kvalifikacijama za Europsku ligu. U prvom kolu PAOK je remizirao s Club Bruggeom. Zanimljivo u napadu će s Rukavinom igrati Etto!

PAOK: Krešić - Boussaidi, Contreras, Cirillo, Sznaucner - Vitolo, Garcia - El Zhar, Ivić, Vieirinha - Muslimović.

Dinamo: Kelava - Vrsaljko, Bišćan, Tonel, Cufre - Chago, Sammir, Badelj, Ibanez - Etto, Rukavina.