Europa liga: Aris i Manchester City bez golova

Aris i Manchester City odigrali su 0-0 u skromnoj utakmici u Solunu, u prvom dvoboju šesnaestine finala Europa lige...

Malo su toga zanimljivo vidjeli gledatelji na solunskom stadionu Kleanthis Vikelidis. Manchester City je bio nešto bolji, imao je pet udaraca u okvir gola, naspram dva pokušaja domaćina, za koje je od 72. minute igrao i 28-godišnji hrvatski napadač Danijel Cesarec.

Možda i najbolju priliku gosti su imali u 64. minuti, kada je dobar udarac glavom Edina Džeke vratar domaćina kranjim naporom odbio u korner. Nešto kasnije je bosanski napadač, dosta aktivan u ovom dvoboju, zapucao iz daljine, ali malo pored gola.

Aris je tako održao tradiciju prema kojoj nije poražen u europskim natjecanjima na svom terenu već 40 godina.