Upitan za Njemačku

Dvostruko razočaranje za Sneijdera na njegov 28. rođendan!

Prva utakmica nizozemske reprezentacije na Europskom prvenstvu ponudila je dvostruko razočaranja za Interovog veznjaka Wesleyja Sneijdera...

''Tulipani'' su iznenađujuće izgubili od Danske 1-0, a Sneijder se ozlijedio. Sve se to dogodilo na njegov 28. rođendan...

''Osjetio sam neke probleme s koljenom'', povjerio je Sneijder Telegraafu, ali nije komentirao hoće li biti spreman za ogled protiv Njemačke u srijedu.

Osvrnuo se, dakako, i na poraz od Danske.

''Nedostajalo nam je odlučnosti u napadu. Posao napadača je da zabijaju golove. Ja sam igrao iza napadača, hranio sam ih loptama, ali oni moraju poentirati. Zapravo smo dobro igrali, pogotovo na početku. Zadnjih pola sata smo propustili dvije ili tri dobre šanse. Borili smo se do zadnje minute, iako smo se zadnjih desetak minuta ispuhali'', rekao je Sneijder. (TS)

Dragi navijači na Euru ili u domovini, šaljite nam svoje fotografije navijanja, slavlja i podrške hrvatskoj reprezentaciji na moj.report@novatv.hr. Najbolje ćemo objaviti na našem portalu.