Naslovnica
Naslovnica
Mađari uvjerljivo slavili

Crnogorci pali tek u završnici susreta: Namučili su Srbiju, Vlahović junak utakmice

Dušan Vlahović zabio je dva pogotka u pobjedi Srbije kod Crne Gore.

Crna Gora - Srbija (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Srbija je slavila u gostima kod Crne Gore s 2:0 u susretu 2. kola kvalifikacija za Euro 2024.

Crnogorci su prružili dobar otpor, nekoliko su puta opasno zaprijetili, ali u 78. minuti susreta Srbi su poveli preko Dušana Vlahovića na asistenciju Mladenovića.

Srpski navijači FOTO Srpski navijači poslali poruku političaru koji se ispričao Hrvatskoj za razaranje Dubrovnika divider

Provjeravao se pogodak zbog mogućeg prekršaja nad Markom Vešovićem, bvišem igraču Rijeke, ali sve je bilo čisto. U petoj minuti sudačke nadoknade pao je i drugi pogodak na susretu, ponovno je zabio napadač Juventusa.

S ovom pobjedom Srbija je skočila na prvo mjesto skupine G s maksimalnih šest bodova. Na drugom mjestu skupine je Mađarska, koja je razbila Bugarsku s visokih 3:0. Sva tri pogotka pala su u prvom dijelu susreta, zabili su Vecslei, Szoboslai i Adam.