Wenger: Sjajni Eduardo uvijek nešto 'izmisli'

Menadžer nogometaša Arsenala Arsene Wenger pohvalio je hrvatskog reprezentativca nakon utakmice 1. kola skupine H Lige prvaka...

Nakon dvaju uzastopnih prvenstvenih poraza od Manchester Uniteda i Manchester Cityja Arsenal se tako vratio pobjedničkim navikama, a strijelac odlučujućeg gola za konačnih 3:2 bio je upravo Eduardo, koji je spretno reagirao u 81. minuti nakon ubacivanja Fabregasa iz kuta i koljenom poslao loptu u mrežu.

'Eduardo je sjajan igrač i svi znamo da uvijek može nešto 'izmisliti', rekao je Wenger, koji je bio vrlo zadovoljan načinom na koji je njegova momčad zaostatak 0-2 već iz pete minute preokrenula u pobjedu.

'Uhvatili su nas nespremne na početku. Borili su se za svaku loptu i bili su agresivni u igri jedan na jedan. Ali ono što se nama dogodilo na početku utakmice može se dogoditi svakoj momčadi na svijetu. Nakon zaostatka morali smo naporno raditi kako bismo preokrenuli rezultat protiv jako motivirane momčadi i na kraju smo to i uspjeli.'

'Uložili smo veliki napor kako bismo se vratili. Postignuti gol prije poluvremena svakako je puno pomogao i na kraju smo u drugom dijelu uspjeli realizirati još dvije prilike', zaključio je francuski strateg.