Konačnih 1-1 u utakmici između Juventusa i Bordeauxa u torinskom ogledu prvog kola skupine A nogometne Lige prvaka nije oduševilo trenera 'stare dame' Cira Ferraru...

Vincenzo Iaquinta je donio uvodnu radost domaćim navijačima u 63. minuti, što je petnaestak minuta kasnije poništio Jaroslav Plašil postigavši gol vrijedan boda, ali gol koji će Ferrara staviti pod povećalo i istaknuti:

'Bilo je zaleđe. Razočarani smo, mogli smo pobijediti.'

Kontroverzni pogodak mogao bi ponovno podići prašinu oko sudačkih kvaliteta glavnog arbitra te utakmice Toma Henninga Ovreboa.

Isti je, podsjetimo, kontroverzno sudio u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka prošle sezone između Chelseaja i Barcelone na Stamford Bridgeu (1-1). Previdio je nekoliko
jedanaesteraca za londonsku momčad, nakon čega je pod policijskom pratnjom živio nekoliko dana zbog prijetnji koje je dobivao, a bio je zasut i oštrim kritikama svjetskih medija na račun dijeljenja pravde na toj utakmici.

Ovaj susret nije bio takvog značaja pa Norvežanin zasigurno neće imati problema u jednakoj mjeri kao početkom svibnja ove godine.