Filippo Inzaghi postigao je nova dva pogotka u natjecanjima nogometne Lige prvaka. Njima je profitirao Milan koji je u Marseilleu svladao istoimenog domaćina 2-1...

Prvi je postigao u 28. minuti utakmice prvog kola skupine C, kada je Pato primio loptu u kaznenom prostoru, dodao lijevo Seedorfu koji je ubacio loptu na tri metra, a Inzaghi ju desnom nogom pospremio u gol.

U 74. minuti ponovno je Inzaghi iskoristio dodavanje Seedorfa, a svoju raspoloženost, kada su u pitanju utakmice Lige prvaka, objasnio je nakon susreta:

'Možda je tajna u tome što se neopisivo zabavljam igrajući nogomet i što sam spreman kada utakmice započnu. Nisam igrao cijeli susret gotovo dva mjeseca, no u utorak sam imao sjajnu večer i jednake takve suigrače.'

'Jedino što želim jest biti spreman kada me momčad zatreba, a u mojim su godinama ovakve večeri naprosto briljantne. Drago mi je da sam unatoč svemu još uvijek koristan član Milanove momčadi, to me baš veseli. A, prava je radost biti najbolji strijelac u povijesti kluba u kojem je igrao Marco van Basten. To je čast', dodao je 36-godišnji napadač.