U 4. kolu skupine G obje utakmice završile su neriješeno.

Sevilla je furiozno krenula protiv Stuttgarta te već u 14. minuti povela. Akciju za vodstvo završio je Jesus Navas na sjajno proigravanje Luisa Fabiana. Cijelo prvo poluvrijeme Sevilla je dominirala a gosti su zaprijetili tek jednom preko Pogrebnjaka, no udarac je otišao dosta iznad grede. No, drugo poluvrijeme bilo je totalno različito od prvog. Stuttgart otvara s nekoliko prilika, najopasniju je promašio Sebastian Rudy, koji je ušao na poluvremenu. Elson je ubacio iz slobodnog udarca a Rudy glavom iz blizine prebacio gredu.

Ključnim za utakmicu pokazala se ozljeda Sevillinog Alda Duschera koji je ušao u 67.minuti s klupe, a samo 10 minuta kasnije se ozlijedio. S ozbirom da je Sevilla već napravila tri zamjene do kraja utakmice Španjolci su morali igrati s igračem manje. To im se osvetilo već u 78. minuti. Kuzmanović sjajnim pogotkom u 'rašlje' izjednačuje na 1:1 i tako ostavlja Nijemce u igri za drugu poziciju.

U drugoj utakmici skupine Unirea i Rangersi odigrali su 1:1. Najbolju priliku u prvom poluvremenu imali su domaćini, pucao je Frunza ali se McGregor dobro ispružio i iščupao loptu iz mreže. Veselje Škotima donio je Lee McCulloch u 79. minuti. Ne pretjerano jak udarac bio je dovoljan da svlada lošeg domaćeg vratara Arlauskisa. I kad se činilo da će Škoti otići iz Rumunjske s tri boda u 88. minuti Onofras donosi bod Unirei i veliku priliku u borbi za drugo mjesto.

Ovim bodom Rumunji dva kola prije kraja imaju tri boda više od Stuttgarta i Rangersa i u dobroj su poziciji do osvoje drugo mjesto u skupini. Sevilla je i s bodom protiv Stuttgarta vrlo blizu prvom mjestu u skupini G.