VIDEO Sreća prati hrabre: Inter u završnici sve preokrenuo!

Milanski Inter došao je do supervažne pobjede na gostovanju kod Dinama u Kijevu. Golovima Milita i Sneijdera u samoj završnici Nerazzuri su preokrenuli susret i slavili rezultatom 2:1...

Mourinho se izvukao na spektakularan način! Inter je bio na rubu ispadanja ne samo iz Lige prvaka, nego i iz Europe općenito, no uraganskom završnicom sve su Nerazzuri okrenuli naopačke i sada vode na ljestvici skupine F, ispred Barcelone i Kazana.

Činilo se da će to biti još jedna neuspješna večer talijanskog nogometa, nakon što je u prvom poluvremenu Inter igrao slabo, a ukrajinski Dinamo poveo volejem Ševčenka u 21. minuti. Međutim, gosti iz Italije nisu se predavali i u drugom dijelu oni su bili ti koji su napadali i diktirali tempo igre.

U 86. minuti Inter je izjednačio, nakon što je uspavanu obranu Kijeva kaznio Argentinac Milito. Samo tri minute kasnije Sneijder je zabio jedan odbijanac i Mourinho je mogao odahnuti: njegov klub stigao je do veličanstvene pobjede i umjesto zadnjeg sada se popeo na sam vrh skupine F.

Ovaj trijumf aktualnog talijanskog prvaka možda je olakšao posao Mourinhu, no priča još nije gotova. I dalje su sve četiri momčadi u igri. Inter ima bod više od Barcelone i Kazana, a dva od Dinama Kijev, za koji je i večeras nastupio Ognjen Vukojević. Sudar Barcelone i Intera u sljedećem kolu mogao bi jednog od velikana dovesti u tešku situaciju, no do posljednjeg kola nećemo znati tko će ići dalje iz ove grupe...