Ukrajinski Dinamo došao je do boda na San Siru protiv talijanskog prvaka Intera, i tako dodatno zakomplicirao skupinu F, koja nam je večeras ponudila nevjerojatna iznenađenja...

Inter nije mogao dočekati kijevski Dinamo u boljoj formi: sastav bez ozljeda, a za vikend ostvarena velika pobjeda 5:0 protiv Genoe. No, 'lopta je okrugla', kaže stara nogometna izreka, i to je još jednom viđeno na San Siru.

Već u 5. minuti Mihalik je doveo goste u vodstvo, nakon jednog preciznog udarca u bliži kut kojeg Cesar nije uspio zaustaviti. Interu je trebalo pola sata da se oporavi, no onda je Dejan Stanković uhvatio goste na spavanju i izjednačio. Ipak, par minuta kasnije Lucio je zabio autogol i gosti iz Kijeva su ponovo vodili, a s tim su vodstvo otišli na odmor.

U drugom dijelu Samuel je već u 47. minuti glavom izjednačio na 2:2, no Talijani nisu imali snage za potpuni preokret i skupina F sada se potpuno zakomplicirala, a Inter se nalazi na posljednjem mjestu iako nema niti jedan poraz. Naime, Mourinhova momčad s tri remija drži četvrto mjesto, s bodom manje u odnosu na vodeći trojac: Barcelonu, Dinamo, Kazan.

Za dva tjedna Inter putuje u Kijev. Tamo mu neće biti lako...