Ruski prvak Rubin dobrano je namučio Inter u 2. kolu Lige prvaka, a dvoboj je na kraju završio 1:1...

Nakon poraza od Sampdorije u talijanskom prvenstvu, Inter je na dalekom gostovanju u ruskoj republici Tatarstanu tražio povratak na pobjedničke staze, no domaći Rubin prošlogodišnji je prvak Rusije, a i ove sezone vodi u prvenstvu, te nije momčad na kojoj se protivnici mogu vaditi iz krize. U Ligi prvaka nema slabih...

Da je Rubin iz Kazana opasan dokazao je već u 11. minuti kada je poveo golom Domingueza koji je zabio nakon soloprodora. Domaći su dominirali na početku utakmice, no u 27. minuti Dejan Stanković je uzvratio glavom i vratio stvari na početak.

U drugom poluvremenu Balotelli je dobio drugi žuti karton i tako upropastio izglede Intera za trijumf. Do kraja susreta Rubin je dominirao, Semak pogodio stativu, no rezultat se nije mijenjao i obje su se momčadi morale zadovoljiti bodom.

Nakon dva odigrana kola u skupini F, Inter ima 2 osvojena boda, a Rubin tek 1.

Napomena: u članku priloženi video materijali mogu se gledati isključivo u Hrvatskoj, dok čitateljima iz drugih zemalja nisu dostupni zbog ograničenih prava prikazivanja. Hvala na razumijevanju.