Ciparski APOEL furioznim je prvim poluvremenom došao do velike pobjede nad Kopenhagenom i tako ponovio uspjeh Anorthosisa.

Ciprani su još jednom dokazali kako bogati proračun nije presudan za plasman u Ligu prvaka. Nakon velikog uspjeha Anorthosisa, ove godine je i drugi njihov klub ostvario povijesni uspjeh.

APOEL je sjajnom partijom bez Lige prvaka ostavio danski Kopenhagen koji je u prvoj utakmici slavio s 1:0. No u uzvratu pred svojim navijačima APOEL je pobijedio s 3:1.

Trener Ivan Jovanović uvjeravao je svoje igrače prethodnih dana kako su spremni na veliki uspjeh i to se dogodilo. Domaćin je furiozno krenuo te poveo već u 2. minuti pogotkom Kosowskog. U 18. je već bilo 2:0 nakon štp je 11-erac realizirao Michail.

No Danci se vraćaju u igru samo četiri minute kasnije golom N'Doyea, a konačnih 3:1 postavlja još jednim pogotkom Michail. Domaćin je do kraja uspio očuvati prednost i tako došao do skupina Lige prvaka.