Automoto
Automoto
Dominacija Red Bulla

U Formuli 1 ništa novo: Vettel ispred Webbera na trećem treningu

Na trećem, posljednjem slobodnom treningu uoči 17. ovosezonske postaje Svjetskog prvenstva u Formuli 1, Velikoj nagradi Abu Dhabija, dominirali su Red Bullovi vozači.

Četverostruki svjetski prvak Sebastian Vettel odvezao je najbrži krug u vremenu 1:41.349, a drugo je mjesto sa 222 tisućinke zaostatka zauzeo Mark Webber.

Treće i četvrto mjesto zauzela su dva Mercedesa Lewisa Hamiltona i Nice Rosberga, dok je peto najbolje vrijeme ostvario Romain Rosjean u Lotusu.

Drugoplasirani u ukupnom poretku vozača Fernando Alonso zauzeo je sa svojim Ferrarijem tek 11. mjesto sa sekundom i 167 tisućinki zaostatka. Njegov momčadski kolega Felipe Massa ostvario je tek 14. najbolje vrijeme.