Automoto
SPORTOVI
Automoto
Boji se neslaganja...

Dosta mu je svega: Massa poslao znakovitu poruku Alonsu!

Brazilac Felipe Massa priznao je kako je uživao uz Španjolca Fernanda Alonsa u momčadi Ferrarija u protekle četiri godine, ali je najavio da do kraja ove sezone više ne kani igrati sporednu ulogu…

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Massa je član talijanske momčadi od 2006. godine. U Ferrariju je ostvario 11 pobjeda na utrkama Svjetskog prvenstva Formule 1, a najuspješniji je bio 2008. godine, kada je upisao šest pobjeda i osvojio drugo mjesto u ukupnom poretku.

No, u zadnje vrijeme u Ferrariju očito nisu bili toliko zadovoljni njegovom ulogom u momčadi, pa su nedavno objavili kako će se Fernandu Alonsu od iduće sezone pridružiti povratnik u tu momčad, Finac Kimi Räikkönen, trenutačno član Lotusa, nakon dogovorene dvogodišnje suradnje. Räikkönen (33) je već vozio za Ferrarijevu momčad, od 2007. do 2009. godine, te je u prvoj sezoni osvojio svoj jedini dosadašnji naslov svjetskog prvaka.

Massa će svoju sreću morati potražiti u nekoj drugoj momčadi. Najavio je da će se do kraja ove sezone usredotočiti samo na sebe.

"Fernando Alonso je i dalje moj prijatelj. Mi imamo lijepi odnos, siguran sam da i on mene vidi kao prijatelja, kao što ja vidim njega. No, odsada se neću utrkivati za Alonsa. Već od petka u Singapuru ću raditi samo za sebe. Napadat ću cijelo vrijeme, svaki krug. Stiglo je vrijeme da razmišljam samo o sebi", poručio je Massa, te rekao pokoju riječ i o svom nasljedniku u Ferrariju, ali i bivšem momčadskom kolegi.

"Kimi Räikkönen i ja smo također dobri prijatelji, čak i bolji nego smo bili kao momčadski kolege."

Ponudio je i svoje viđenje budućeg partnerstva Alonsa i Räikkönena.

"Znam obojicu na stazi i izvan nje. Odlični su vozači, ali bojim se njihovih neslaganja unutar iste momčadi. Rekao sam šefovima u momčadi neka dišu dok mogu, jer će od sljedeće sezone teško disati!" (TS)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite GOL.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

 
Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍