Zvezdi srpski derbi

Kaos u Beogradu: Sačekuša Delija, sukob Grobara, navijač u komi!

Beogradski derbi između Crvene zvezde i Partizana pripao je Crveno-belima...

Zvezda je slavila s 1:0, a jedini pogodak postigao je u 19. minuti igrač Partizana Obradović.

Unatoč tom autogolu Partizan je poslije 11. kola ostao prvi na ljestvici srpskog prvenstva, ali Zvezda je sada na samo bod zaostatka na drugom mjestu.

Nogomet je ipak ostao u drugom planu, u sjeni huliganskih ispada...

Počelo je sačekušom koju su Delije priredile Grobarima nedaleko Obrenovca, poslije koje je jedan navijač u komi prevezen u bolnicu.

Pola sata prije početka dvoboja na stadionu su se sukobile dvije frakcije navijača Partizana - Zabranjeni i Alkatraz, a vrhunac je uslijedio u 55. minuti kada je najbolji srpski sudac Milorad Mažić morao prekinuti susret zbog toga jer je na nekoliko mjesta gorjela južna tribina pa su morali intervenirati i vatrogasci i policija.

Iz trećeg pokušaja je utakmica nastavljena i privedena kraju, s onih 1:0 iz 19. minute.