Vratar Arsenala poput lokomotive pregazio reprezentativca Francuske

Nogometaši Francuske pobijedili su na Legijinom stadionu u Varšavi domaćine Poljake 1-0 u prijateljskom dvoboju...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Jedini gol na utakmici zabio je 25-godišnji ofenzivni vezni nogometaš Wigan Athletica Charles N'Zogbia u 12. minuti. Njegov je to prvi pogodak pri drugom nastupu u nacionalnom dresu.

Pomogao mu je pritom poprilično i domaći stoper Jodlowiec, koji je njegov udarac lijevom nogom malo iskosa s desne strane skrenuo u mrežu prevarivši golmana Szczesnyja. Međutim, poljski vratar dobro je naplatio primljeni pogodak. U 33. minuti, kada je krenuo očistiti jednu loptu, Szczesny je glavom izvan svog prostora otklonio opasnost, ali i poput lokomotive pregazio N'Zogbiju.

Srećom, francuski reprezentativac je prošao bez većih posljedica te se nakon nekoliko trenutaka pridigao i nastavio s igrom.

Momčad Laurenta Blanca, koja je nastupila u kombiniranom sastavu, u kojem je debitirao 23-godišnji playmaker Sochauxa Marvin Martin odigravši svih devedeset minuta, zaokružila je niz bez poraza na deset utakmica.