VIDEO Ronaldo izgrlio Modrića, pa se pravio kao da Messi ne postoji!

Real je zasluženo uzeo Superkup nakon još jednog sjajnog El Clasica, kojeg su obilježili i Cristiano Ronaldo i Lionel Messi...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Ronaldo je napravio majstorski potez kod 1:0, kad je petom prebacio Piquea i krenuo sam na Valdesa, kojeg je potom matirao za 2:0. Messi je bio nevidljiv cijelo prvo poluvrijeme, da bi fenomenalno poentirao iz slobodnog udarca prije odlaska na odmor...

U nastavku opet Messija kao da nije bilo na terenu, sve do sudačke nadoknade, kad je najprije u čistu šansu gurnuo mladog Montoyu, a zatim zamalo sam svladao Casillasa. Otišlo je pored vratnice, pa je pobjeda pripala Real Madridu i – Cristianu Ronaldu.

Reakcija Portugalca poslije utakmice stoga ne čudi, posebno ako znamo da se bliži izbor za najboljeg igrača godine. Ronaldo se po završetku susreta rukovao s Piqueom, pa pružio ruku i zagrlio novog suigrača Luku Modrića. Kad se spremao pozdraviti suce, kraj njega je prošao Lionel Messi. Za Ronalda kao da nije. Uopće ga nije doživio... Pogledajte video!