Pogledajte kako je Drogba ušutkao suigrača nakon dobivenog crvenog kartona

Didier Drogba izgubio je živce na nedjeljnoj utakmici protiv Queens Park Rangersa...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Nogometaš Chelseaja, Didier Drogba nikako se nije mogao pomiriti s lošim tijekom nedjeljne utakmice devetog kola Premiershipa protiv Queens Park Rangersa na Loftus Road stadionu.

Naime, protiv autsajdera iz Londona i novog člana elitnog razreda engleskog nogometa, Chelsea je gubio 1:0, što je na kraju bio i konačan rezultat, a Drogbu je prvo iživiciralo rano vodstvo domaćina koji su u desetoj minuti poveli 1:0 iz penala, a potom je u 33. minuti crveni karton dobio Jose Bosingwa. Ista je sudbina dočekala i napadača Obale Bjelokosti koji je samo osam minuta kasnije također morao napustiti travnjak.

Drogba je oštro startao na Adelu Taarabtu zbog čega mu je sudac pokazao put u svlačionicu. Chelsea je u tim trenucima ostao sa samo devetoricom igrača. Ljutitog Drogbu pokušao je prilikom odlaska s terena malo smiriti suigrač John Obi Mikel, no Drogba mu je pokazao da bi bolje da zašuti...