Hrvatski napadač blista: Pogledajte kako je Mandžo zabio i fantastično asistirao!

Bayern je slavio u Hannoveru s 4:0, a Mario Mandžukić postigao je pogodak i ubilježio asistenciju.

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić u 4-0 (2-0) pobjedi minhenskog Bayerna na gostovanju kod Hannovera 96 u susretu 22. kola njemačkog prvenstva sudjelovao je s pogotkom i asistencijom.

Mandžukić je pogodio glavom iz blizine za konačnih 4-0 u 66. minuti na centašut Rafinhe, te je tako stigao do svog 13. pogotka u Bundesligi. Prethodno je u 59. minuti sjajno petom proigrao Thomasa Muellera za 3-0.

Inače, prvi gol na utakmici postigao je upravo Mueller u 25. minuti, a na 2-0 u prvom je dijelu povisio Thiago Alcantara (34).

Hannover 0-4 Bayern Munich ourmatch.net by ourmatch

Sa 13 pogodaka Mandžukić dijeli treće mjesto na ljestvici strijelaca, jedan više postigli su Lewandowski (Borussia D.) i Ramos (Hertha).

Vodeči Bayern sada ima 62 boda, 19 više od drugog Bayera iz Leverkusena, te 20 od treće Borussije iz Dortmunda. Hannover je 11. sa 24 boda.

U drugom susretu igranom u nedjelju Eintracht iz Frankfurta i Werder iz Bremena su odigrali 0-0, te sada sa po 22 boda drže 13., odnosno 14. mjesto. (Hina)