VIDEO Drama u Seriji A: Pizarro pogođen petardom!

Na prvenstvenoj utakmici Cagliarija i Rome dogodio se nesvakidašnji incident. Igrača Rome Davida Pizarra pogodila je eksplozivna naprava...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Roma je golovima Davida Pizarra (52-11m) i Simone Perrotte (65) sve do 90. minute vodila 2:0, no u sudačkoj nadoknadi uspjela je sve prosuti. Cagliari je u prvoj minuti sudačke nadoknade prvo smanjio na 1:2 preko Lopeza, da bi u dubokoj trećoj minuti nadoknade Conti donio veliki bod domaćinu.

Međutim, utakmicu je zasjenio jedan drugi događaj. Veznjaka Rome i strijelca vodećeg pogotka, Davida Pizarra, pogodila je eksplozivna naprava koja je grunula za vrijeme utakmice. Naime, čileanski veznjak se prilikom izlaska iz tunela srušio kao pokošen. Najvjerojatnije ga je netko pogodio petardom. Na terenu je tada zavladala prava panika, a neizvjesnost je potrajala nekoliko minuta.

Treba reći i da je nakon odlaska iz Bayerna za Romu debitirao Luca Toni. Točnije u 81. minuti ušao je u igru zamijenivši Mirka Vučinića.