Ovako nešto može se dogoditi samo zvijezdama poput Cristiana Ronalda

Simpatičan potez napravio je iskusni vratar Philadelphie tijekom prijateljske utakmice s Real Madridom...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Ponajbolji nogometaš svijeta Cristiano Ronaldo već je navikao na svoju mega popularnost i na to da ga na svakom koraku zaustavljaju vjerni fanovi tražeći da se fotografira s njima ili da im da autogram. No vjerojatno nije mogao očekivati da će mu se to dogoditi za vrijeme utakmice i to od strane protivničkog igrača.

Upravo se to dogodilo tijekom pripremnog susreta njegovog Real Madrida i Philadelphie Union u sklopu američke turneje na na Lincoln Financial Field stadionu. Naime, golman domaćina, iskusni 40-godišnji kolumbijski veteran Faryd Mondragon zatražio je popularnog Portugalca ako bi se mogli slikati zajedno uoči početka drugog poluvremena. Inače, utakmicu je dobio Real s 2:1. Pogotke za madridski sastav postigli su Callejon u 2. i Özil u 11. minuti, dok je za domaćine zabio Farfan u 80. minuti.