Hrvatski rukometaši slave još jedan veliki uspjeh. Hrvatska je pobijedila Island i osvojila broncu na Euru u rukometu.
Hrvatska je bila tek 11. favorit prvenstva, no na kraju smo zasluženo stigli do medalje. Island smo čak dva puta pobijedili na prvenstvu, oni nam jednostavno leže, no silno razočaran je bio Bjarki Már Elísson.
On zamrzio Hrvate, a njegov izbornik nas hvali
Reprezentativac Islanda nije skrivao razočarenje porazom, ali naživcirali su ga i Hrvati.
''Sve je ovo nevjerojatno frustrirajuće! Ne znam je li to stvar mentalne snage ili nečeg drugog. Jednostavno ne zabijamo na početku, a protiv ovakve ekipe ne smiješ si dopustiti da se odvoji. Onda samo počnu igrati tu svoju gadost. Šetaju se i usporavaju igru. Očito ne učimo lekciju. Igrali smo s njima tri puta i uvijek je bilo isto'', rekao je islandski rukometaš.
Šef reprezentacije, izbornik Snorri Steinn Guðjónsson pohvalio je Hrvate.
"Cijelu utakmicu smo lovili Hrvatsku. To je momčad koja je možda i najbolja na svijetu u kontroli ritma igre. Pokušavali smo ih izbaciti iz ravnoteže i u jednom trenutku smo uspjeli, ali ne dovoljno“, objasnio je islandski izbornik.
-
{{PollEntryResults.45918.Percent}}%da{{PollEntryResults.45918.Votes}}
-
{{PollEntryResults.45919.Percent}}%ne{{PollEntryResults.45919.Votes}}
-
{{PollEntryResults.45920.Percent}}%da bar mogu{{PollEntryResults.45920.Votes}}
Ukupno {{TotalVotes}}
Greška prilikom glasanja. Pokušajte ponovno kasnije. {{error}}