EBEL: Medvjedi pali na 'vrućem' gostovanju u Grazu

Hokejaši Medveščaka poraženi su u 45. kolu EBEL lige na gostovanju kod Graza. Domaća je momčad slavila s 4-2, nanijevši Zagrepčanima 26. poraz ove sezone...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

Ujedno su 'Medvjedi' izgubili četvrti put u petom ovosezonskom ogledu s Grazom iako su na ulasku u posljednju trećinu imali vodstvo 2-1.

Austrijancima je početnu prednost u 11. minuti osigurao lanjski igrač Medveščaka Mike Ouellette, ali samo dvije minute kasnije izjednačio je Ryan Kinasewich. U posljednjoj minuti prve trećine prednost je Zagrepčanima donio Frank Banham.

U drugoj dionici nije bilo pogodaka, ali je nakon samo 57 sekundi igre u zadnjoj trećini pak u mrežu 'Medvjeda' smjestio Patrick Harand. U 53. je minuti radost domaćim navijačima donio Warren Norris, a priču je u posljednjim sekundama svojim drugim pogotkom, ovaj put u praznu mrežu, zaključio Ouellette.

U sljedećem kolu Medveščak, koji je zadržao sedmo mjesto, u nedjelju na Šalati dočekuje Linz.