Zrinjski je u play-offu Konferencijske lige! Hrabri Mostarci nadoknadili minus iz Bugarske

Nogometaši Hrvatskog športskog kluba Zrinjski slavili su 2:0 protiv Boteva iz Plovdiva u 3. kolu Konferencijske lige.

Tomislav Kiš i Zvonimir Kožulj (Foto:Denis Kapetanovic/Pixsell)

Nakon 2:1 poraza u Bugarskoj, večeras je u Mostaru s 2:0 slavio protiv Boteva i s ukupnih 3:2 prošao dalje.

Strijelci za Plemiće bili su Mulahusejnović u 39. minuti susreta nakon dobrog ubačaja Memije i Kiš u 83. minuti za ludnicu u Mostaru.

Pred Zrinjskim je još jedna prepreka do grupne faze Konferencijske lige drugu sezonu u nizu.

Protivnik u posljednjem pretkolu bi trebala biti portugalska Vitoria Guimaraes koja brani 3:0 prednost na domaćem terenu protiv švicarskog Zuricha.

FOTO Armada upala u teren u Švedskoj, poznat je i pravi razlog

VIDEO Pogledajte pogodak koji je utišao cijeli Poljud: Hladan tuš za Splićane u 7. minuti

VIDEO Debakl u Azerbajdžanu: Osijek prosuo dva vodstva pa izgubio nakon očajnih jedanaesteraca