Uzavrele strasti na sjeveru Hrvatske: Vratar trčao do centra i nasrnuo na suca, koji je prevezen u bolnicu

Na niželigaškoj utakmici u Hrvatskoj dogodio se težak incident.

Žabnica (Foto:Damir Spehar/Pixsell)

Vruće je ovog vikenda bilo na jednoj niželigaškoj utakmici u Zagrebačkoj županiji. Na igralištu u Žabnici igrali su Farkaš i Zvekovac i 1. ŽNL Zagrebačka – Istok.

No pri rezultatu 1:1 dogodio se veliki incident nakon kojeg je utakmica prekinuta. Sudac Antonio Jurakić završio je u bolnici nakon što je po njega stiglo vozilo Hitne pomoći.

Što se točno dogodilo, najbolje opisuje izvještaj delegata utakmice koji prenosi prigorski.hr.

''Nakon postignutog pogotka domaćih u 36. minuti frustrirani vratar gostiju trči do centra terena, s leđa odguruje glavnog suca, koji pada i ozljeđuje ruku. U 40. minuti utakmica je prekinuta, a sudac je vozilom Hitne prevezen na hitni prijam u Dom zdravlja Vrbovec. Zbog napada na službenu osobu sudačka trojka pozvala je i policiju kako bi se službeno evidentirao fizički napad.''