VIDEO Zbog izjave o Zvezdi mu propao transfer u Dinamo, a sad je umalo nastradao od topovskog udara

Na utakmici Crvene zvezde topovski udar je umalo ozlijedio Vanju Drkušića.

Vanja Drkušić (Foto:Afp)

Crvena zvezda je mininalnim rezultatom slavila kod Radničkog 1923 (0:1), ali nakon utakmice najviše se priča o incidentu na terenu.

Pri kraju prvog poluvremena netko od domaćih navijača bacili su nekoliko topovskih udara, a jedan je eksplodirao pored slovenskog nogometnog reprezentativca Vanje Drkušića koji je ovog ljeta bio na radaru Dinama.

Navodno je bio jako blizu dolaska na Maksimir, ali sve je propalo zbog ranije izjave kako navija za Crvenu zvezdu.

Pukom srećom nitko nije zadobio teške ozljede, a zbog svega slovenski branič je na poluvremenu ostao u svlačionici.

Snimku možete vidjeti OVDJE.

Zajec poslao poruku Vladi i Gradu te stao u obranu Hajduka: "Dinamo nije baš toliko bolji"

Rijeka i Dinamo remizirali na Rujevici: Modri poveli preko Petkovića, Hodža izjednačio