VIDEO Real gubio, pa za tri minute zabio dva gola: Modrić "imao prste" kod važnog pogotka

Luka Modrić je sudjelovao u akciji za drugi pogodak Real Madrida protiv Borussije Dortmund.

Luka Modrić (Foto:Profimedia)

Borussia Dortmund je imala čak dva pogotka prednosti protiv Real Madrida u susretu trećeg kola Lige prvaka, i to nakon samo pola sata igre, ali nisu uspjeli izdržati do kraja.

Nakon sat vremena igre uslijedio je ekspresan preokret, prvo je Kylian Mbappe asistirao Toniju Rudigeru koji zabija glavom za 1:2, a samo dvije minute kasnije pao je novi pogodak.

Luka Modrić je imao prste u akciji za pogodak, pronašao je Mbappea u kaznenom prostoru, gosti su to uspjeli nekako skinuti s njegove noge, ali i samo odbiti do Viniciusa koji je to poslao u mrežu za izjednačenje rezultata!

Dodajmo kako je Modrić krenuo od prve minute, nosio je kapetansku traku, a na travnjaku se zadržao sve do 71. minute kada ga je zamijenio Eduardo Camavinga.

Madriđani su do kraja susreta uspjeli zabiti još tri pogotka i upisati veliku pobjedu (5:2) protiv Borussije u reprizi prošlogodišnjeg finala Lige prvaka.

Drugi pogodak Reala možete vidjeti OVDJE.

Zvezdi zabio važan gol pa opsovao kad su mu spomenuli Srbiju: Ne pamti ih po dobrom

VIDEO Dijete Milana srušilo povijesni rekord Lige prvaka, San Siro eruptirao, a onda je stigao hladan tuš

EKSKLUZIVNO Vatreni prije dva mjeseca stigao u Španjolsku, a već ga prati Real Madrid: "Zahvalan sam Daliću..."