VIDEO Reakcija trenera Benfice je hit: Svi skaču ludi od sreće poslije gola, a on...

Benfica je sredila Zvezdu na Marakani na startu Lige prvaka, ali njezina trenera Brunu Lagea kao da nije bilo briga.

Bruno Lage (Foto:Profimedia)

Nogometaši Benfice sredili su Crvenu zvezdu 2:1 u 1. kolu Lige prvaka, ali malo tko priča o utakmici.

Portugalci su sve riješili u pola sata, Akturkoglu je u 9. minuti doveo goste u prednost na Marakani, a konačan rezultat postavio je Kokcu 20-ak minuta kasnije. Srbi su nekoliko minuta uoči kraja susreta uspjeli samo ublažiti poraz.

Nogometaši gostujuće momčadi euforično su proslavili golove, osobito ovaj drugi, kad je cijela klupa Benfice skočila i podivljala od sreće, ali ne i njihov trener Bruno Lage.

Njega je, čini se, ulovila u trenutku kad je bio duboko u svojim mislima jer ju nije doživio. Ostao je kao zaleđen sjediti dok su rezerve i stručni stožer bučno pozdravljali majstoriju Kokcua iz slobodnog udarca.

Njegova reakcija je hit i masovno se dijeli po društvenim mrežama.

Možete je pogledati OVDJE.

Potez večeri Lige prvaka: Društvene mreže gore, fanovi oduševljeni efektnom fintom

VIDEO Raya spasio Arsenal, Arteta: "To su najbolje dvije obrane koje sam vidio u životu“

Romini navijači najavili bojkot: Ivan Jurić debitirat će na klupi bez podrške