VIDEO Qarabag promašivao, Dinamo zabijao kao na traci: Pogledajte pogotke Modrih

Pogotke za Dinamo postigli su Marko Pjaca i Sandro Kulenović.

Marko Pjaca (Foto:Goran Mehek/Cropix)

U prvoj utakmici play-offa nogometne Lige prvaka zagrebački Dinamo je na stadionu u Maksimiru svladao azerbajdžanski Qarabag 3:0 (1:0).

Strijelci za Dinamo bili su Marko Pjaca (29) i Sandro Kulenović (75, 80).

Do prednosti je zagrebački sastav stigao u 29. minuti, Petković je proigrao Sučića koji je odmah lijepo proslijedio za samog Pjacu na desnom krilu, uslijedio je prizemni udarac u bliži kut kojega je Buntić uspio zaustaviti, no lopta se vratila do Pjace koji je iz drugog pokušaja zatresao mrežu.

VIDEO Počelo je "Prvenstvo svita u balunu na skalini", tamo su i mnoge poznate face

Napadao je Qarabag i bio bolji nakon pogotka Pjace, ali ulazak Kulenovića promijenio je sve. Najprije je u 75. minuti postigao svoj prvi pogodak, a samo pet minuta kasnije i drugi.

Pogodak Pjace pogledajte OVDJE.

Baturina ga je sjajno proigrao u 75. minuti, Kulenović je pobjegao u 16-erac i silovito pogodio iskosa pokraj Buntića. Baturina je i u 80. minuti bio inicijator akcije, poslao je centaršut na peterac, Cordoba primio loptu i pucao, odbilo se to od vratara, ali samo do Kulenovića, koji rutinski posprema loptu u mrežu.

Pogotke Kulenovića pogledajte OVDJE i OVDJE.

Rijeka ostaje bez ključnog igrača? Miškoviću se smiješi zarada na perspektivnom mladiću

VIDEO Komedija u Armeniji: Hajdukovi "krvnici" primili tragikomičan gol, u nastavku - nestalo struje