Nogomet
Nogomet

VIDEO Kada bi postojala nagrada za autogol sezone, ovo bi bio rani dobitnik

Cesar Tarrega zamalo je odlučio susret Valencije i Seville prekrasnim pogotkom - u vlastitu mrežu.

Cesar Tarrega (Foto:Profimedia)

U 15. kolu La Lige sastali su se Valencia i Sevilla, dva posrnula velikana španjolskog nogometa u susretu koji je prikazao koliko su ova dva kluba daleko od njihove prijašnje kvalitete.

Domaća Valencia pokazala se kao malo boljom momčadi u prvom poluvremenu, ali realizacija je nedostajala te su momčadi otišle na poluvrijeme bez pogodaka.

Sevilla se ni u drugom dijelu nije pokazala kao prijetnjom u napadu, ali im je zato pomogao stoper domaćina Cesar Tarrega jednim od lijepših autogolova koje ćete vidjeti u nogometu.

Do treće minute sudačke nadoknade se činilo kako će taj potez Tarrege odlučiti susret, ali onda se Hugo Duro ušuljao u kazneni prostor bez braniča, naletio na niski ubačaj i izjednačio za bod Valencije.

Valencia - Sevilla 1:1 - Sažetak susreta