Liga prvaka ponudila nam je nova uzbuđenja u svom proljetnom nastavku, i nekoliko prekrasnih golova...

gol expired (Foto:DNEVNIK.hr)

1. Makoun (1:0 Lyon - Real M.)

Veznjak Lyona Jean Makoun fenomenalnim je pogotkom u 47. minuti presudio madridskom Realu, te donio svojoj momčadi značajnu prednost pred uzvrat. Makoun je s 25-30 metara silovito opalio i proparao mrežu Casillasa. Prekrasan pogodak....

2. Seedorf (2:3 Milan - ManUtd)

Rossoneri će se teško plasirati u četvrtfinale Lige prvaka nakon poraza od 'Crvenih vragova' 2:3 na svom terenu. Mala im je utjeha što je najljepši gol na utakmici zabio Clarence Seedorf petom na asistenciju Ronaldinha.

3. Cambiasso (2:1 Inter - Chelsea)

Argentinski veznjak Esteban Cambiasso autor je strašnog gola iz poluvoleja koji je donio minimalnu pobjedu Interu protiv londonskog Chelseaja. Njegov oštar udarac Čech je mogao samo ispratiti pogledom.