VIDEO Pogledajte Kramarićevu neobičnu asistenciju: Trener poludio, ali Andrej se sjajno snašao

Andrej Kramarić upisao je novu asistenciju za Hoffenheim u posljednjem kolu Bundeslige protiv Bayerna.

Andrej Kramarić (Foto:Afp)

Nogometaši Hoffenheima ugostili su Bayern pred 30 tisuća navijača na PreZero Areni u posljednjem kolu Bundeslige.

Iznimno važan susret za domaćine koji se bore za Europu nije krenuo po planu, već je nakon samo šest minuta susreta Bayern vodio 0:2 golovima Tela i Daviesa, ali ubrzo je došao odgovor domaćina.

VIDEO Talijani ne mogu vjerovati s kakvim automobilom je Allegri došao potpisati otkaz

Hoffenheim je smanjio golom Beiera nakon asistencije Andreja Kramarića. Hrvatski reprezentativac se našao u obećavajućoj situaciji u kaznenom prostoru nakon velike pogreške Neuera, ali spetljao se i zamalo upropastio priliku za postizanje pogotka, ali ipak je uspio ostati pribran i dodati suigraču u vrhu napada.

Kramarić je gotovo klečeći proigrao Beiera koji neumoljivo pogađa s 11 metara, pogodak pogledajte OVDJE.

Dodajmo da je i Lovro Zvonarek ušao u igru u 35. minuti susreta kada se Aleksandar Pavlović ozlijedio.