VIDEO Pogledajte blitzkrieg Dinama u Münchenu: Za dvije minute zabili dva gola

Dinamo je zabio Bayernu dva pogotka za samo dvije minute u Ligi prvaka.

Bayern - Dinamo (Foto:Ronald Gorsic/Cropix)

Dinamo je blitzkriegom zabio dva pogotka Bayernu na otvaranju drugog poluvremena u Ligi prvaka.

Nakon potpune katastrofe u prvom poluvremenu, kada su Bavarci radili što god su htjeli i vrlo lako zabili čak tri pogotka, uslijedio je potpuni obrat na terenu. Tek što je počelo drugo poluvrijeme, Modri su zabili dva brza pogotka.

Prvo je Bruno Petković zabio u 49. minuti, a već u sljedećem napadu nastao je potpuni tajac na Allianz Areni. Takuya Ogiwara je pobjegao bavarskoj obrani i pospremio loptu u mrežu za 3:2 na semaforu.

Nažalost, sreća Dinamovih igrača nije dugo trajala. Uslijedila je prava katastrofa, utakmica je završila rezultatom 9:2 za Bayern....