VIDEO Pogledajte uraganski preokret Osijeka: El Toro upisao hat-trick za manje od pola sata

Ramon Mierez je preokrenuo rezultat na utakmici Osijeka i Levadie.

Ramon Mierez (Foto:Vlado Kos/Cropix)

Levadia je šokirala Osijek pogotkom u 8. minuti susreta 2. pretkola Konferencijske lige, ali onda je uslijedio uraganski preokret.

Raspoloženi Ramon Mierez je zabio hat-trick za manje od pola sata, a na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 4:1. Osim Miereza, na listu strijelaca se upisao i Renan Guedes.

Do kraja utakmice pao je još jedan pogodak u mreži estonske momčadi, osim Miereza i Guedesa, zabio je i Domagoj Bukvić.

Osječani su visokom pobjedom osigurali prolaz u 3. pretkolo Konferencijske lige, a tamo će gotovo sigurno igrati protiv Zire koja je razbila Dunajsku Stredu (4:0) iz Slovačke.

Naravno, ako se u uzvratnim susretima ne dogodi šokantan preokret...

Golove možete vidjeti OVDJE.

Osijek demolirao Estonce u drugom pretkolu: Mierez hat-trickom najavio sezonu života

Rijeka otvorila sezonu nemoćnim izdanjem u Europi protiv rumunjskog drugoligaša

Hajduk na krilima Poljuda otvorio sezonu uvjerljivom pobjedom: Gattuso podijelio dva debija