VIDEO Novo remek djelo Hajdukova dragulja: Fenomenalnim lažnjakom izbacio nesuđenog dinamovca i pogodio iz teške pozicije

Bruno Durdov postigao je prekrasan pogodak u pobjedu Hajduka protiv velikog Fenerbahčea.

Bruno Durdov (Foto:Damir Krajac / CROPIX)

Nogometaši Hajduka svladali su u Grazu turski Fenerbahče rezultatom 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je mladi Bruno Durdov u 85. minuti.

Nakon što je samo dan ranije oduševio pogotkom protiv ukrajinskog Rukha, 16-godišnji Durdov srušio je i veliki turski klub.

On je jedan ubačaj Melnjaka primio na svojoj poziciji desnog krila, a onda je prekrasnim lažnjakom izbacio Ryana Kenta, engleskog nogometaša koji je prošlog ljeta bio na korak od maksimirske svlačionice.

Durdov je nakon toga šutirao te prevario vratara Fenerbahčea, Irfana Cana, koji je na poluvremenu zamijenio Dominika Livakovića.

Ovaj dragulj Hajduka, koji još k tome igra na deficiranoj poziciji, tako maksimalno koristi ove pripreme i nema sumnje kako će ga navijači Hajduka u sve većem broju htjeti vidjeti u prvih 11.

Ali, ako ovako nastavi, brzo će ga tamo vidjeti i Genaro Gattuso.